Duchové Carcassonne

From Wikicarpedia
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Mists over Carcassonne and the translation is 100% complete.
Other languages:
Fog Over Carc CZ.png

Pravidla pro spin-off hru Duchové Carcassonne byly oficiálně přeloženy do češtiny. Nejnovější pravidla publikovalo vydavatelství Mindok roku 2022.

Více informací o samotné hře a její rozšíření naleznete v Carcapedii Carcassonne CZ fóra (pro zobrazení obsahu se prosím zaregistrujte).
Exclamation2.png

V aktuálních tištěných pravidlech základní hry (z roku 2022) od vydavatelství Logo Mindok.png jsou zastaralá pravidla pro 6 úroveň (viz na stránce). V přípravě je také dotisk toto hry s aktualizovanými pravidly - pro více informací sledujte téma na Carcassonne CZ fóru.

Duchové Carcassonne je samostatná hra založená na hře Carcassonne. Je také kompatibilní s originální hrou Carcassonne, s níž ji lze hrát jako rozšíření.

Mlhy zlé se valí na krajinu a jako těžká duchna dusí celé okolí Carcassonne. I nejsrdnatějším rytířům běhá mráz po zádech a brní brnění, když slyší slova legendy: „Mlha probudí mrtvé a ti vstanou z hrobů. Přijdou, aby zjednali spravedlnost!“ Chcete-li opět nastolit mír v Carcassonne, musíte neklidné duchy společně uchlácholit.

Pravidla

Symbol GhostsCastlesCemeteries C3.png
Symbol ducha na kartičkách základní hry

Přehledy