Difference between revisions of "User:Tazzadar"
Jump to navigation
Jump to search
Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
| meeple/follower || мийпъл, последовател || последовател || версия 1 използва последовател, версия 2 ползва мийпъл или фигурка | | meeple/follower || мийпъл, последовател || последовател || версия 1 използва последовател, версия 2 ползва мийпъл или фигурка | ||
|- | |||
| Robber Baron || Крадецът || || трябва да се видят официалните преводи | |||
|} | |} |
Revision as of 23:00, 15 February 2019
Английски | Превод 1 | Превод 2 | бележки |
---|---|---|---|
penant | Герб | Щит | официално е герб |
city | крепост | град | официално е крепост? |
meeple/follower | мийпъл, последовател | последовател | версия 1 използва последовател, версия 2 ползва мийпъл или фигурка |
Robber Baron | Крадецът | трябва да се видят официалните преводи |