Difference between revisions of "User:Tazzadar"
Jump to navigation
Jump to search
Line 5: | Line 5: | ||
! Английски !! Превод 1 !! Превод 2 !! бележки | ! Английски !! Превод 1 !! Превод 2 !! бележки | ||
|- | |- | ||
| penant || | | penant || герб || щит || официално е герб | ||
|- | |- | ||
| city || крепост || град || официално е крепост | | city || крепост || град || официално е крепост | ||
|- | |- | ||
| meeple/follower || мийпъл, последовател || последовател || версия 1 използва последовател, версия 2 ползва мийпъл или фигурка | | meeple/follower || мийпъл, последовател || последовател || версия 1 използва последовател, версия 2 ползва мийпъл или фигурка | ||
|- | |- | ||
| Robber Baron || Крадецът || || трябва да се видят официалните преводи | | Robber Baron || Крадецът || || трябва да се видят официалните преводи | ||
|- | |||
| Count || Графът || || | |||
|} | |} |
Revision as of 22:01, 15 February 2019
Английски | Превод 1 | Превод 2 | бележки |
---|---|---|---|
penant | герб | щит | официално е герб |
city | крепост | град | официално е крепост |
meeple/follower | мийпъл, последовател | последовател | версия 1 използва последовател, версия 2 ползва мийпъл или фигурка |
Robber Baron | Крадецът | трябва да се видят официалните преводи | |
Count | Графът |