Difference between revisions of "User:Tazzadar"
Jump to navigation
Jump to search
(13 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! Английски !! Превод | ! Английски !! Превод !! бележки | ||
|- | |||
| scoring || оценяване || | |||
|- | |||
| penant || герб || | |||
|- | |||
| city || крепост || | |||
|- | |||
| field || поляна || | |||
|- | |||
| besieged || обсадена || обсадена крепост | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
| meeple/follower || мийпъл || | |||
|- | |||
| farmer || селянин || | |||
|- | |||
| Robber Baron || Крадецът || трябва да се видят официалните преводи | |||
|- | |||
| Count || Графът || | |||
|- | |||
| barn || чифлик || | |||
|- | |||
| wagon || фургон || | |||
|- | |- | ||
| | | flier || летец || | ||
|- | |- | ||
| | | Ringmaster || конферансие || | ||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |- | ||
! Страница !! Статус | |||
|- | |- | ||
| | | [[The_Festival/bg|Фестивалът]] || ревю | ||
|- | |- | ||
| | | [[Abbey_and_the_Mayor_(1st_edition)/bg|Абатството и кметът]] || превеждане | ||
|} | |} |
Latest revision as of 13:32, 3 October 2019
Английски | Превод | бележки |
---|---|---|
scoring | оценяване | |
penant | герб | |
city | крепост | |
field | поляна | |
besieged | обсадена | обсадена крепост |
meeple/follower | мийпъл | |
farmer | селянин | |
Robber Baron | Крадецът | трябва да се видят официалните преводи |
Count | Графът | |
barn | чифлик | |
wagon | фургон | |
flier | летец | |
Ringmaster | конферансие |
Страница | Статус |
---|---|
Фестивалът | ревю |
Абатството и кметът | превеждане |