translator, writer
67,234
edits
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
Line 91: | Line 91: | ||
|| || || {{CarcassonneMapsChipsLink|edition=C2|variant=short|text=''}}[[#MapsChipsC2|{{CarcassonneMapsChipsName|edition=C2|variant=short}}]] || | || || || {{CarcassonneMapsChipsLink|edition=C2|variant=short|text=''}}[[#MapsChipsC2|{{CarcassonneMapsChipsName|edition=C2|variant=short}}]] || | ||
|- style="background: #cccccc;" | |- style="background: #cccccc;" | ||
|colspan="4" style="text-align: center"|'''{{TextThirdEdition}}''' | |colspan="4" style="text-align: center"|'''{{TextThirdEdition}}''' | ||
Line 142: | Line 141: | ||
|- | |- | ||
|| || || {{DrawbridgesLink|edition=C3|text=''}}[[#Drawbridges|{{DrawbridgesName|edition=C3}}]] || | || || || {{DrawbridgesLink|edition=C3|text=''}}[[#Drawbridges|{{DrawbridgesName|edition=C3}}]] || | ||
|- | |||
|| || || {{FruitBearingTreesLink|edition=C3|text=''}}[[#FruitBearingTreesC3|{{FruitBearingTreesName|edition=C3}}]] || | |||
|- | |||
|| || || {{WatchtowersLink|edition=C3|text=''}}[[#WatchtowersC3|{{WatchtowersName|edition=C3}}]] || | |||
|- | |||
|| || || {{SpringLink|edition=C3|text=''}}[[#SpringC3|{{SpringName|edition=C3}}]] || | |||
|-style="background: #cccccc;" | |-style="background: #cccccc;" |