translator, writer
5,817
edits
Line 87: | Line 87: | ||
=== Kleine uitbreidingen === | === Kleine uitbreidingen === | ||
{| class="wikitable light" | |||
=== | |- | ||
! width="260" | Edition !! width="80" | C1 !! width="80" | C2 !! width="80" | C3 | |||
|- | |||
! colspan="4" style="background: #888888; color: #ffffff;" | Mini expansions | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{FlyingMachinesLink|edition=C3|variant=numbered}} || {{FlyingMachinesLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || colspan="2" | {{FlyingMachinesLink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC2C3rules}}}} | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{MessagesLink|edition=C3|variant=numbered}} || {{MessagesLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || colspan="2" | {{MessagesLink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC2C3rules}}}} | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{FerriesLink|edition=C3|variant=numbered}} || {{FerriesLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || colspan="2" | {{FerriesLink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC2C3rules}}}} | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{GoldminesLink|edition=C3|variant=numbered}} || {{GoldminesLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || colspan="2" | {{GoldminesLink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC2C3rules}}}} | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{MageWitchLink|edition=C3|variant=numbered}} || {{MageWitchLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || colspan="2" | {{MageWitchLink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC2C3rules}}}} | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{RobbersLink|edition=C3|variant=numbered}} || {{RobbersLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || colspan="2" | {{RobbersLink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC2C3rules}}}} | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{CropCirclesIILink|edition=C3|variant=numbered}} || {{CropCirclesIILink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || colspan="2" | {{CropCirclesIILink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC2C3rules}}}} | |||
|- | |||
! colspan="4" style="background: #888888; color: #ffffff;" | Other expansions (alphabetical order) | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{20thAnniversaryExpansionLink|edition=C3|variant=sorting}} || class="empty" | – || class="empty" | – || {{20thAnniversaryExpansionLink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC3rules}}}} | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{RiverLink|edition=C3|variant=sorting|version=20}} || class="empty" | – || class="empty" | – || {{RiverLink|edition=C3|version=20|logo=hide|text={{TextC3rules}}}} | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{BarberSurgeonsLink|edition=C2|variant=sorting}} || class="empty" | – || {{BarberSurgeonsLink|edition=C2|logo=hide|text={{TextC2rules}}}} || class="empty" | – | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{BetsLink|edition=C3|variant=sorting}} || class="empty" | – || class="empty" | – || {{BetsLink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC3rules}}}} | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{BesiegersLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{BesiegersLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{CastlesGermanyLink|edition=C3|variant=sorting}} || {{CastlesGermanyLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || colspan="2" | {{CastlesGermanyLink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC2C3rules}}}} | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{CatharsLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{CatharsLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{GermanCathedralsLink|edition=C3|variant=sorting}} || {{GermanCathedralsLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || {{GermanCathedralsLink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC2rules}}}} || class="empty" | – | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{DarmstadtPromoLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{DarmstadtPromoLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{FestivalLink|edition=C3|variant=sorting}} || {{FestivalLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || colspan="2" | {{FestivalLink|edition=C2|logo=hide|text={{TextC2C3rules}}}} | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{FruitBearingTreesLink|edition=C2|variant=sorting}} || class="empty" | – || {{FruitBearingTreesLink|edition=C2|logo=hide|text={{TextC2rules}}}} || class="empty" | – | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{GamesQuarterlyLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{GamesQuarterlyLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{GiftsLink|edition=C3|variant=sorting}} || class="empty" | – || class="empty" | – || {{GiftsLink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC3rules}}}} | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{HalflingsLink|edition=C2|variant=sorting}} ||{{HalflingsLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || {{HalflingsLink|edition=C2|logo=hide|text={{TextC2rules}}}} || class="empty" | – | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{JapaneseBuildingsLink|edition=C2|variant=sorting}} || class="empty" | – || {{JapaneseBuildingsLink|edition=C2|logo=hide|text={{TextC2rules}}}} || class="empty" | – | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{LabyrinthLink|edition=C2|variant=sorting}} || colspan="2" | {{LabyrinthLink|logo=hide|text={{TextC1C2rules}}}} || class="empty" | – | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{LittleBuildingsLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{LittleBuildingsLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{MarketsLeipzigLink|edition=C2|variant=sorting}} || class="empty" | – || {{MarketsLeipzigLink|edition=C2|logo=hide|text={{TextC2rules}}}} || class="empty" | – | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{MonasteriesGermanyLink|edition=C2|variant=sorting}} || {{MonasteriesGermanyLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || {{MonasteriesGermanyLink|edition=C2|logo=hide|text={{TextC2rules}}}} || class="empty" | – | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{DutchMonasteriesLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{DutchMonasteriesLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{PeasantRevoltsLink|edition=C3|variant=sorting}} || class="empty" | – || class="empty" | – || {{PeasantRevoltsLink|edition=C2|logo=hide|text={{TextC3rules}}}} | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{PhantomLink|versionC1|variant=sorting}} || {{PhantomLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{PlagueLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{PlagueLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{RussianPromosLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{RussianPromosLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{SchoolLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{SchoolLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{SiegeLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{SiegeLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{SignpostsLink|edition=C3|variant=sorting}} || class="empty" | – || class="empty" | – || {{SignpostsLink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC3rules}}}} | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{SpielDochPromoLink|edition=C2|variant=sorting}} || class="empty" | – || {{SpielDochPromoLink|edition=C2|logo=hide|text={{TextC2rules}}}} || class="empty" | – | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{SpielPromosLink}} | |||
| class="empty" | – | |||
| {{SpielPromosLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC2rules}}}} | |||
| class="empty" | – | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{TollkeepersLink|edition=C2|variant=sorting}} || class="empty" | – || {{TollkeepersLink|edition=C2|logo=hide|text={{TextC2rules}}}} || class="empty" | – | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{TunnelLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{TunnelLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{UkrainePromoLink|edition=C3|variant=sorting}} || class="empty" | – || class="empty" | – || {{UkrainePromoLink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC3rules}}}} | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{WatchtowersLink|edition=C2|variant=sorting}} || class="empty" | – || {{WatchtowersLink|edition=C2|logo=hide|text={{TextC2rules}}}} || class="empty" | – | |||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{WindRosesLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{WindRosesLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | |||
|} | |||
=== Knip & spelen / Afdrukken & spelen uitbreidingen === | === Knip & spelen / Afdrukken & spelen uitbreidingen === |