translator, writer
30,016
edits
Line 91: | Line 91: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | {{WindRosesLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{WindRosesLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | | align="left" | {{WindRosesLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{WindRosesLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | ||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{WondersOfHumanityLink|edition=C3|variant=sorting}} || class="empty" | – || class="empty" | –|| {{WondersOfHumanityLink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC3rules}}}} | |||
|} | |} |