translator, writer
30,016
edits
(6 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable light" | {| class="wikitable light" | ||
|- | |- | ||
! width=" | ! width="300" | Editie !! width="80" | C1 !! width="80" | C2 !! width="80" | C3 | ||
|- | |- | ||
! colspan="4" style="background: #888888; color: #ffffff;" | Mini uitbreidingen | ! colspan="4" style="background: #888888; color: #ffffff;" | Mini-uitbreidingen | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | {{FlyingMachinesLink|edition=C3|variant=numbered}} || {{FlyingMachinesLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || colspan="2" | {{FlyingMachinesLink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC2C3rules}}}} | | align="left" | {{FlyingMachinesLink|edition=C3|variant=numbered}} || {{FlyingMachinesLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || colspan="2" | {{FlyingMachinesLink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC2C3rules}}}} | ||
Line 19: | Line 19: | ||
| align="left" | {{CropCirclesIILink|edition=C3|variant=numbered}} || {{CropCirclesIILink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || colspan="2" | {{CropCirclesIILink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC2C3rules}}}} | | align="left" | {{CropCirclesIILink|edition=C3|variant=numbered}} || {{CropCirclesIILink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || colspan="2" | {{CropCirclesIILink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC2C3rules}}}} | ||
|- | |- | ||
! colspan="4" style="background: #888888; color: #ffffff;" | Andere uitbreidingen (alfabetische volgorde) | ! colspan="4" style="background: #888888; color: #ffffff;" | Andere uitbreidingen (in alfabetische volgorde) | ||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{RiverLink|edition=C3|variant=sorting|version=20}} || class="empty" | – || class="empty" | – || {{RiverLink|edition=C3|version=20|logo=hide|text={{TextC3rules}}}} | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | {{20thAnniversaryExpansionLink|edition=C3|variant=sorting}} || class="empty" | – || class="empty" | – || {{20thAnniversaryExpansionLink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC3rules}}}} | | align="left" | {{20thAnniversaryExpansionLink|edition=C3|variant=sorting}} || class="empty" | – || class="empty" | – || {{20thAnniversaryExpansionLink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC3rules}}}} | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | {{ | | align="left" | {{BarberSurgeonsLink|edition=C2|variant=sorting}} || class="empty" | – || {{BarberSurgeonsLink|edition=C2|logo=hide|text={{TextC2rules}}}} || class="empty" | – | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | {{ | | align="left" | {{BesiegersLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{BesiegersLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | {{ | | align="left" | {{SiegeLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{SiegeLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | {{ | | align="left" | {{PeasantRevoltsLink|edition=C3|variant=sorting}} || class="empty" | – || class="empty" | – || {{PeasantRevoltsLink|edition=C2|logo=hide|text={{TextC3rules}}}} | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | {{CastlesGermanyLink|edition=C3|variant=sorting}} || {{CastlesGermanyLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || colspan="2" | {{CastlesGermanyLink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC2C3rules}}}} | | align="left" | {{CastlesGermanyLink|edition=C3|variant=sorting}} || {{CastlesGermanyLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || colspan="2" | {{CastlesGermanyLink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC2C3rules}}}} | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | {{ | | align="left" | {{DarmstadtPromoLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{DarmstadtPromoLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | {{ | | align="left" | {{LabyrinthLink|edition=C2|variant=sorting}} || colspan="2" | {{LabyrinthLink|logo=hide|text={{TextC1C2rules}}}} || class="empty" | – | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | {{ | | align="left" | {{GermanCathedralsLink|edition=C3|variant=sorting}} || {{GermanCathedralsLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || colspan="2" | {{GermanCathedralsLink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC2C3rules}}}} | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | {{FestivalLink|edition=C3|variant=sorting}} || {{FestivalLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || colspan="2" | {{FestivalLink|edition=C2|logo=hide|text={{TextC2C3rules}}}} | | align="left" | {{FestivalLink|edition=C3|variant=sorting}} || {{FestivalLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || colspan="2" | {{FestivalLink|edition=C2|logo=hide|text={{TextC2C3rules}}}} | ||
Line 51: | Line 53: | ||
| align="left" | {{JapaneseBuildingsLink|edition=C2|variant=sorting}} || class="empty" | – || {{JapaneseBuildingsLink|edition=C2|logo=hide|text={{TextC2rules}}}} || class="empty" | – | | align="left" | {{JapaneseBuildingsLink|edition=C2|variant=sorting}} || class="empty" | – || {{JapaneseBuildingsLink|edition=C2|logo=hide|text={{TextC2rules}}}} || class="empty" | – | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | {{ | | align="left" | {{CatharsLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{CatharsLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | {{LittleBuildingsLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{LittleBuildingsLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | | align="left" | {{LittleBuildingsLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{LittleBuildingsLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | {{ | | align="left" | {{MonasteriesGermanyLink|edition=C2|variant=sorting}} || {{MonasteriesGermanyLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || colspan="2" | {{MonasteriesGermanyLink|edition=C2|logo=hide|text={{TextC2C3rules}}}} | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | {{ | | align="left" | {{DutchMonasteriesLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{DutchMonasteriesLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | {{ | | align="left" | {{MarketsLeipzigLink|edition=C2|variant=sorting}} || class="empty" | – || colspan="2" | {{MarketsLeipzigLink|edition=C2|logo=hide|text={{TextC2C3rules}}}} | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | {{ | | align="left" | {{UkrainePromoLink|edition=C3|variant=sorting}} || class="empty" | – || class="empty" | – || {{UkrainePromoLink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC3rules}}}} | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | {{ | | align="left" | {{DrawbridgesLink|edition=C3|variant=sorting}} || class="empty" | – || class="empty" | – || {{DrawbridgesLink|edition=C2|logo=hide|text={{TextC3rules}}}} | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | {{PlagueLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{PlagueLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | | align="left" | {{PlagueLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{PlagueLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | ||
Line 70: | Line 72: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | {{SchoolLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{SchoolLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | | align="left" | {{SchoolLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{SchoolLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | {{SpielDochPromoLink|edition=C2|variant=sorting}} || class="empty" | – || {{SpielDochPromoLink|edition=C2|logo=hide|text={{TextC2rules}}}} || class="empty" | – | | align="left" | {{SpielDochPromoLink|edition=C2|variant=sorting}} || class="empty" | – || {{SpielDochPromoLink|edition=C2|logo=hide|text={{TextC2rules}}}} || class="empty" | – | ||
Line 82: | Line 80: | ||
| class="empty" | – | | class="empty" | – | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | {{ | | align="left" | {{SpellCirclesLink|edition=C3|variant=sorting}} || class="empty" | – || class="empty" | – || {{SpellCirclesLink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC3rules}}}} | ||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{TollkeepersLink|edition=C2|variant=sorting}} || class="empty" | – || colspan="2" | {{TollkeepersLink|edition=C2|logo=hide|text={{TextC2C3rules}}}} | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | {{TunnelLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{TunnelLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | | align="left" | {{TunnelLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{TunnelLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | {{ | | align="left" | {{PhantomLink|versionC1|variant=sorting}} || {{PhantomLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | ||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{BetsLink|edition=C3|variant=sorting}} || class="empty" | – || class="empty" | – || {{BetsLink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC3rules}}}} | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | {{WatchtowersLink|edition=C2|variant=sorting}} || class="empty" | – || {{WatchtowersLink|edition=C2|logo=hide|text={{TextC2rules}}}} || class="empty" | – | | align="left" | {{WatchtowersLink|edition=C2|variant=sorting}} || class="empty" | – || {{WatchtowersLink|edition=C2|logo=hide|text={{TextC2rules}}}} || class="empty" | – | ||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{SignpostsLink|edition=C3|variant=sorting}} || class="empty" | – || class="empty" | – || {{SignpostsLink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC3rules}}}} | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="left" | {{WindRosesLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{WindRosesLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | | align="left" | {{WindRosesLink|edition=C1|variant=sorting}} || {{WindRosesLink|edition=C1|logo=hide|text={{TextC1rules}}}} || class="empty" | – || class="empty" | – | ||
|- align="center" | |||
| align="left" | {{WondersOfHumanityLink|edition=C3|variant=sorting}} || class="empty" | – || class="empty" | –|| {{WondersOfHumanityLink|edition=C3|logo=hide|text={{TextC3rules}}}} | |||
|} | |} |