Difference between revisions of "Collections and Expansions"
Jump to navigation
Jump to search
m |
(Added C1 Exp8 ZMG 1st edition) |
||
Line 960: | Line 960: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Box_BCB_C1_RGG.png|frameless|100px]]<br/>RGG | |[[File:Box_BCB_C1_RGG.png|frameless|100px]]<br/>RGG | ||
|[[File:Box_BCB_C1_ZMG.png|frameless|100px]]<br/>ZMG | |[[File:C1_Exp8_ZMG_1st_2.png|frameless|100px]]<br/>{{Text1stedition}} ZMG | ||
|- | |||
|| | |||
|[[File:Box_BCB_C1_ZMG.png|frameless|100px]]<br/>{{Text2ndedition}} ZMG | |||
|} | |} | ||
||[[File:Box_BCB_C1_FR.png|frameless|100px]]<br/>Filosofia | ||[[File:Box_BCB_C1_FR.png|frameless|100px]]<br/>Filosofia |