70,967
edits
(Updating to match new version of source page) |
(Updating to match new version of source page) |
||
Line 429: | Line 429: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| || align="left" | 20th Anniversary Expansion || 15 || || || | | || align="left" | 20th Anniversary Expansion || 15 || || || | ||
|- align="center" | |||
| || align="left" | Spiel 2021 Promo || 1 || || || | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| Total | | Total | ||
| | | 457 + (11 doubles) + (24 halves) + (12 scoring tiles) | ||
| | | 417 | ||
| 18 + (35) | | 18 + (35) | ||
| 19 + (12) | | 19 + (12) |