translator, writer
2,606
edits
m |
|||
Line 8: | Line 8: | ||
||[[File:Box_Hunters2_HiG.png|frameless|100px]]<br/>2. Edition HiG | ||[[File:Box_Hunters2_HiG.png|frameless|100px]]<br/>2. Edition HiG | ||
|} | |} | ||
|| | || | ||
{|style="text-align:center;" align="center" | |||
|- | |||
|style="background: #f8fc7c;"|[[File:Box_Hunters_FR.png|frameless|100px]]<br/>[[Hans in Glück|HiG]] | |||
||[[File:Box_Hunters2_ZMG_FR.png|frameless|100px]]<br/>ZMan-Games | |||
|} | |||
|| | |||
{|style="text-align:center;" align="center" | {|style="text-align:center;" align="center" | ||
|- | |- | ||
| | ||[[File:Box_Hunters_999.png|frameless|100px]]<br/>1. Edition 999 Games | ||
|- | |- | ||
||[[File: | ||[[File:Box_Hunters2_999.png|frameless|100px]]<br/>2. Edition 999 Games | ||
|} | |} | ||
|| | || | ||
{|style="text-align:center;" align="center" | {|style="text-align:center;" align="center" | ||
Line 24: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
||[[File:Box_Hunters2_Devir.png|frameless|100px]]<br/>2. Edition Devir<br/>(Spanisch/Portugiesisch) | ||[[File:Box_Hunters2_Devir.png|frameless|100px]]<br/>2. Edition Devir<br/>(Spanisch/Portugiesisch) | ||
|- | |||
||[[File:Box_Hunters3_Devir.png|frameless|100px]]<br/>3<. Edition Devir<br/>(Spanisch/Portugiesisch) | |||
|} | |} | ||
|| | || | ||
Line 37: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
||[[File:Box_Hunters1_Smart_RU.png|frameless|100px]]<br/>1. Edition Smart Ltd. | ||[[File:Box_Hunters1_Smart_RU.png|frameless|100px]]<br/>1. Edition Smart Ltd. | ||
| | ||[[File:Box_Hunters_RUS.png|frameless|100px]]<br/>1. Edition Hobby World | ||
|- | |- | ||
||[[File:Box_Hunters2_Smart_RU.png|frameless|100px]]<br/>2. Edition Smart Ltd. | ||[[File:Box_Hunters2_Smart_RU.png|frameless|100px]]<br/>2. Edition Smart Ltd. | ||
|}||<span class="wica-mark-n-a"></span> | ||[[File:Box_Hunters2_RUS.png|frameless|100px]]<br/>2. Edition Hobby World | ||
|} | |||
||<span class="wica-mark-n-a"></span> | |||
||<span class="wica-mark-n-a"></span> | ||<span class="wica-mark-n-a"></span> | ||
||[[File:Box_Hunters_FI.png|frameless|100px]]<br/>Lautapelit | || | ||
{|style="text-align:center;" align="center" | |||
|- | |||
||[[File:Box_Hunters_FI.png|frameless|100px]]<br/>1. Edition Lautapelit | |||
|- | |||
||[[File:Box_Hunters2_FI_SE.png|frameless|100px]]<br/>2. Edition Lautapelit | |||
|} | |||
||[[File:Box_Hunters2_CHN.png|frameless|100px]]<br/>Swan Panasia | |||
||[[File:Box_Hunters2_CZPL.png|frameless|100px]]<br/>Mindok<br/>(Tschechisch/Slowakisch/Polnisch) | |||
||<span class="wica-mark-n-a"></span> | ||<span class="wica-mark-n-a"></span> | ||
|| | || | ||
{|style="text-align:center;" align="center" | |||
|- | |||
||[[File:Box_Hunters_Midgaard_SCAN.png|frameless|100px]]<br/>Midgaard Games | ||[[File:Box_Hunters_Midgaard_SCAN.png|frameless|100px]]<br/>Midgaard Games | ||
||[[File:Box_Hunters2_FI_SE.png|frameless|100px]]<br/>Lautapelit (Schwedisch) | |||
|} | |||
||<span class="wica-mark-n-a"></span> | ||<span class="wica-mark-n-a"></span> | ||
||<span class="wica-mark-n-a"></span> | ||<span class="wica-mark-n-a"></span> | ||
||<span class="wica-mark-n-a"></span> | ||<span class="wica-mark-n-a"></span> | ||
||<span class="wica-mark-n-a"></span> | ||<span class="wica-mark-n-a"></span> | ||
||< | ||[[File:Box_Hunters_HU.png|frameless|100px]]<br/>Piatnik | ||
||< | ||[[File:Box_Hunters_KOR.png|frameless|100px]]<br/>Mandoo Games | ||
||<span class="wica-mark-n-a"></span> | ||<span class="wica-mark-n-a"></span> | ||
||<span class="wica-mark-n-a"></span> | ||<span class="wica-mark-n-a"></span> | ||
||<span class="wica-mark-n-a"></span> | ||<span class="wica-mark-n-a"></span> | ||
||<span class="wica-mark-n-a"></span> | ||<span class="wica-mark-n-a"></span> |