translator, writer
50,353
edits
Meepledrone (talk | contribs) m (Added Willem) |
(NY1050220 for zh-cn) |
||
Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
| Spanish || es || [[user:Meepledrone|Meepledrone]] || [[User:DrMeeple|DrMeeple]] || | | Spanish || es || [[user:Meepledrone|Meepledrone]] || [[User:DrMeeple|DrMeeple]] || | ||
|- | |||
| Simplified Chinese || zh-cn || [[user:NY1050220|NY1050220]] || || | |||
|} | |} | ||