Difference between revisions of "Publishers/nl"
Jump to navigation
Jump to search
(Updating to match new version of source page) Tags: Mobile edit Mobile web edit |
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
(9 intermediate revisions by 3 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
<languages/> | <languages/> | ||
{{Breadcrumbs}} | |||
{{ | |||
Carcassonne is een klassieker geworden en is verkrijgbaar in vele talen. | |||
Carcassonne is een klassieker geworden en is verkrijgbaar in vele talen. | |||
{| class="wikitable light" | {| class="wikitable light" | ||
|+ Uitgevers van Carcassonne | |+ Uitgevers van Carcassonne Spellen | ||
|- | |- | ||
! Taal !! Huidige uitgever(s)<ref>Er kunnen voor één taal meerdere uitgevers zijn waar elke uitgever in een ander land actief is. Zoals de Russische versie van [[ | ! Taal !! Huidige uitgever(s)<ref>Er kunnen voor één taal meerdere uitgevers zijn waar elke uitgever in een ander land actief is. Zoals de Russische versie van [[{{Path|HobbyWorld}}|HobbyWorld]] die voor Rusland bedoeld is, en die van [[{{Path|Brain Games}}|Brain Games]] die voor Russische minderheden in de Baltische staten is.</ref> !! Voormalige uitgevers | ||
|- | |- | ||
| {{#language:ar|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[SuperHeated Neurons | | {{#language:ar|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|SuperHeated Neurons}}|SuperHeated Neurons]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:pt-br|{{PAGELANGUAGE}}}} || || [[Grow Jogos e Brinquedos | | {{#language:pt-br|{{PAGELANGUAGE}}}} || || [[{{Path|Grow Jogos e Brinquedos}}|Grow Jogos e Brinquedos]] | ||
|- | |- | ||
| {{#language:bg|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:bg|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Fantasmagoria}}|Fantasmagoria]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:ca|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:ca|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Devir}}|Devir Games]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:zh|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Swan Panasia | | {{#language:zh|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Swan Panasia}}|Swan Panasia]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:hr|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:hr|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Ponva}}|Ponva]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:cs|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:cs|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Mindok}}|Mindok]] || [[{{Path|Albi}}|Albi]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:da|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Asmodee Nordics | | {{#language:da|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Asmodee Nordics}}|Asmodee Nordics]] || [[{{Path|Midgaard Games}}|Midgaard Games]] | ||
|- | |- | ||
| {{#language:nl|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[999 Games | | {{#language:nl|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|999 Games}}|999 Games]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:en|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Z-Man Games | | {{#language:en|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Z-Man Games}}|ZMAN Games]] || [[{{Path|Rio Grande Games}}|Rio Grande Games]]<br />[[{{Path|Ventura Games}}|Ventura Games]] | ||
|- | |- | ||
| {{#language:et|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Brain Games | | {{#language:et|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Brain Games}}|Brain Games]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:fi|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Lautapelit.fi | | {{#language:fi|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Lautapelit.fi}}|Lautapelit.fi]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:fr|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Asmodee France | | {{#language:fr|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Asmodee France}}|Asmodee France]] || [[{{Path|Filosofia Éditions}}|Filosofia Éditions]]<br /> | ||
[[Schmidt Spiele | [[{{Path|Schmidt Spiele}}|Schmidt Spiele]] | ||
|- | |- | ||
| {{#language:de|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Hans im Glück | | {{#language:de|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Hans im Glück}}|Hans im Glück]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:el|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Kaissa Games | | {{#language:el|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Kaissa Games}}|Kaissa Games]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:hu|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:hu|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Piatnik}}|Piatnik]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:he|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Monkey Time | | {{#language:he|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Monkey Time}}|Monkey Time]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:is|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Nordic Games | | {{#language:is|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Nordic Games}}|Nordic Games]] || [[{{Path|Ísöld}}|Ísöld]] | ||
|- | |- | ||
| {{#language:it|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Giochi Uniti | | {{#language:it|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Giochi Uniti}}|Giochi Uniti]] || [[{{Path|Venice Connection}}|Venice Connection]] | ||
|- | |- | ||
| {{#language:ja|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Möbius Games | | {{#language:ja|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Möbius Games}}|Möbius Games]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:ko|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:ko|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Koreaboardgames}}|Koreaboardgames]] || [[{{Path|Paper Iyagi}}|Paper Iyagi]] | ||
|- | |- | ||
| {{#language:lv|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Brain Games | | {{#language:lv|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Brain Games}}|Brain Games]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:lt|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Brain Games | | {{#language:lt|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Brain Games}}|Brain Games]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:no|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Asmodee Nordics | | {{#language:no|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Asmodee Nordics}}|Asmodee Nordics]] || [[{{Path|Midgaard Games}}|Midgaard Games]] | ||
|- | |- | ||
| {{#language:pl|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:pl|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Mindok}}|Mindok]]<br />[[{{Path|Nasza Księgarnia}}|Nasza Księgarnia]] ({{TheCastleLink}}) || [[{{Path|Albi}}|Albi]]<br />[[{{Path|Bard}}|Bard]] | ||
|- | |- | ||
| {{#language:pt|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:pt|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Devir}}|Devir Games]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:ro|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:ro|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Lineart}}|Lineart]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:ru|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:ru|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Hobbyworld}}|Hobbyworld]] (tiles with K)<br />[[{{Path|Brain Games}}|Brain Games]] (tiles with C) || | ||
[[{{Path|Astrel}}|Astrel]] (tiles with C)<br /> | |||
[[Smart/{{PAGELANGUAGE}}|Smart]] | |||
|- | |- | ||
| {{#language:sr|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:sr|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Ponva}}|Ponva]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:sk|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:sk|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Mindok}}|Mindok]] || [[{{Path|Albi}}|Albi]] | ||
|- | |- | ||
| {{#language:sl|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:sl|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Ponva}}|Ponva]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:es|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:es|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Devir}}|Devir Games]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:sv|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Asmodee Nordics | | {{#language:sv|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Asmodee Nordics}}|Asmodee Nordics]] || [[{{Path|Midgaard Games}}|Midgaard Games]] | ||
|- | |- | ||
| {{#language:th|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Swan Panasia | | {{#language:th|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Swan Panasia}}|Swan Panasia]] || [[{{Path|Lanlalen}}|Lanlalen]] | ||
|- | |- | ||
| {{#language:tr|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[NeoTroy Games | | {{#language:tr|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|NeoTroy Games}}|NeoTroy Games]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:uk|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:uk|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Feelindigo}}|Feelindigo]] (tiles with C) || [[{{Path|Hobbyworld}}|Hobbyworld]] (tiles with K) | ||
|- | |||
| {{#language:vi|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Swan Panasia}}|Swan Panasia]] || | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable light" style="min-width: 300px" | {| class="wikitable light" style="min-width: 300px" | ||
Line 95: | Line 92: | ||
! Uitgever | ! Uitgever | ||
|- | |- | ||
| [[CundCo | | [[{{Path|CundCo}}|CundCo]] | ||
|- | |||
| [[{{Path|Games Quarterly Magazine}}|Games Quarterly Magazine]] | |||
|- | |- | ||
| [[ | | [[{{Path|Játékos Emberek Magazinja}}|Játékos Emberek Magazinja (JEM)]] | ||
|- | |- | ||
| [[Spiel_DOCH! | | [[{{Path|Spiel_DOCH!}}|Spiel DOCH!]] | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[{{Path|Spielbox}}|Spielbox]] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Category:Companies]] | [[Category:Companies]] |
Latest revision as of 22:37, 29 August 2023
Carcassonne is een klassieker geworden en is verkrijgbaar in vele talen.
Uitgever |
---|
CundCo |
Games Quarterly Magazine |
Játékos Emberek Magazinja (JEM) |
Spiel DOCH! |
Spielbox |
- ↑ Er kunnen voor één taal meerdere uitgevers zijn waar elke uitgever in een ander land actief is. Zoals de Russische versie van HobbyWorld die voor Rusland bedoeld is, en die van Brain Games die voor Russische minderheden in de Baltische staten is.