Difference between revisions of "Publishers/sk"
Jump to navigation
Jump to search
Bumsakalaka (talk | contribs) |
Bumsakalaka (talk | contribs) |
||
(12 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
<languages/>{{ | <languages/> | ||
{{Breadcrumbs}} | |||
Carcassonne sa stala legendou, ktorá je dostupná v množstve jazykov. | Carcassonne sa stala legendou, ktorá je dostupná v množstve jazykov. | ||
{| class="wikitable light" | {| class="wikitable light" | ||
|+ Vydavateľstvá hier Carcassonne | |+ Vydavateľstvá hier Carcassonne | ||
|- | |- | ||
! | ! Jazyk !! Aktuálne vydavateľstvo<ref>Pre jeden jazyk môže byť viacero vydavateľov pre rôzne krajiny. Napr. ruská verzia od [[HobbyWorld/{{PAGELANGUAGE}}|HobbyWorld]] je pre Rusko a verzia [[Brain Games/{{PAGELANGUAGE}}|Brain Games]] pre ruskú menšinu v pobaltských štátoch.</ref> !! Bývalé vydavateľstvá | ||
|- | |- | ||
| {{#language:ar|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[SuperHeated Neurons | | {{#language:ar|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|SuperHeated Neurons}}|SuperHeated Neurons]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:pt-br|{{PAGELANGUAGE}}}} || || [[Grow Jogos e Brinquedos | | {{#language:pt-br|{{PAGELANGUAGE}}}} || || [[{{Path|Grow Jogos e Brinquedos}}|Grow Jogos e Brinquedos]] | ||
|- | |- | ||
| {{#language:bg|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:bg|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Fantasmagoria}}|Fantasmagoria]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:ca|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:ca|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Devir}}|Devir Games]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:zh|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Swan Panasia | | {{#language:zh|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Swan Panasia}}|Swan Panasia]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:hr|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:hr|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Ponva}}|Ponva]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:cs|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:cs|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Mindok}}|Mindok]] || [[{{Path|Albi}}|Albi]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:da|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Asmodee Nordics | | {{#language:da|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Asmodee Nordics}}|Asmodee Nordics]] || [[{{Path|Midgaard Games}}|Midgaard Games]] | ||
|- | |- | ||
| {{#language:nl|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[999 Games | | {{#language:nl|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|999 Games}}|999 Games]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:en|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Z-Man Games | | {{#language:en|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Z-Man Games}}|Z-Man Games]] || [[{{Path|Rio Grande Games}}|Rio Grande Games]]<br />[[{{Path|Ventura Games}}|Ventura Games]] | ||
|- | |- | ||
| {{#language:et|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Brain Games | | {{#language:et|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Brain Games}}|Brain Games]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:fi|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Lautapelit.fi | | {{#language:fi|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Lautapelit.fi}}|Lautapelit.fi]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:fr|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Asmodee France | | {{#language:fr|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Asmodee France}}|Asmodee France]] || [[{{Path|Filosofia Éditions}}|Filosofia Éditions]]<br /> | ||
[[Schmidt Spiele | [[{{Path|Schmidt Spiele}}|Schmidt Spiele]] | ||
|- | |- | ||
| {{#language:de|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Hans im Glück | | {{#language:de|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Hans im Glück}}|Hans im Glück]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:el|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Kaissa Games | | {{#language:el|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Kaissa Games}}|Kaissa Games]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:hu|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:hu|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Piatnik}}|Piatnik]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:he|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Monkey Time | | {{#language:he|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Monkey Time}}|Monkey Time]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:is|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Nordic Games | | {{#language:is|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Nordic Games}}|Nordic Games]] || [[{{Path|Ísöld}}|Ísöld]] | ||
|- | |- | ||
| {{#language:it|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Giochi Uniti | | {{#language:it|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Giochi Uniti}}|Giochi Uniti]] || [[{{Path|Venice Connection}}|Venice Connection]] | ||
|- | |- | ||
| {{#language:ja|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Möbius Games | | {{#language:ja|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Möbius Games}}|Möbius Games]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:ko|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:ko|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Koreaboardgames}}|Koreaboardgames]] || [[{{Path|Paper Iyagi}}|Paper Iyagi]] | ||
|- | |- | ||
| {{#language:lv|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Brain Games | | {{#language:lv|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Brain Games}}|Brain Games]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:lt|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Brain Games | | {{#language:lt|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Brain Games}}|Brain Games]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:no|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Asmodee Nordics | | {{#language:no|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Asmodee Nordics}}|Asmodee Nordics]] || [[{{Path|Midgaard Games}}|Midgaard Games]] | ||
|- | |- | ||
| {{#language:pl|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:pl|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Mindok}}|Mindok]]<br />[[{{Path|Nasza Księgarnia}}|Nasza Księgarnia]] ({{TheCastleLink}}) || [[{{Path|Albi}}|Albi]]<br />[[{{Path|Bard}}|Bard]] | ||
|- | |- | ||
| {{#language:pt|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:pt|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Devir}}|Devir Games]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:ro|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:ro|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Lineart}}|Lineart]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:ru|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:ru|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Hobbyworld}}|Hobbyworld]] (kartičky s K)<br />[[{{Path|Brain Games}}|Brain Games]] (kartičky s C) || | ||
[[{{Path|Astrel}}|Astrel]] (tiles with C)<br />[[Smart/{{PAGELANGUAGE}}|Smart]] | |||
|- | |- | ||
| {{#language:sr|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:sr|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Ponva}}|Ponva]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:sk|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:sk|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Mindok}}|Mindok]] || [[{{Path|Albi}}|Albi]] | ||
|- | |- | ||
| {{#language:sl|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:sl|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Ponva}}|Ponva]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:es|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[ | | {{#language:es|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Devir}}|Devir Games]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:sv|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Asmodee Nordics | | {{#language:sv|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Asmodee Nordics}}|Asmodee Nordics]] || [[{{Path|Midgaard Games}}|Midgaard Games]] | ||
|- | |- | ||
| {{#language:th|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[Swan Panasia | | {{#language:th|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Lanlalen}}|Lanlalen]] || [[{{Path|Swan Panasia}}|Swan Panasia]] | ||
|- | |- | ||
| {{#language:tr|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[NeoTroy Games | | {{#language:tr|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|NeoTroy Games}}|NeoTroy Games]] || | ||
|- | |- | ||
| {{#language:uk|{{PAGELANGUAGE}}}} || | | {{#language:uk|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Feelindigo}}|Feelindigo]] (kartičky s C) || [[{{Path|Hobbyworld}}|Hobbyworld]] (kartičky s K) | ||
[[ | |- | ||
| {{#language:vi|{{PAGELANGUAGE}}}} || [[{{Path|Swan Panasia}}|Swan Panasia]] || | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable light" style="min-width: 300px" | {| class="wikitable light" style="min-width: 300px" | ||
Line 91: | Line 91: | ||
! Vydavateľstvo | ! Vydavateľstvo | ||
|- | |- | ||
| [[CundCo | | [[{{Path|CundCo}}|CundCo]] | ||
|- | |||
| [[{{Path|Games Quarterly Magazine}}|Games Quarterly Magazine]] | |||
|- | |- | ||
| [[ | | [[{{Path|Játékos Emberek Magazinja}}|Játékos Emberek Magazinja (JEM)]] | ||
|- | |- | ||
| [[Spiel_DOCH! | | [[{{Path|Spiel_DOCH!}}|Spiel DOCH!]] | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[{{Path|Spielbox}}|Spielbox]] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Category:Vydavateľstvá]] | [[Category:Vydavateľstvá]] |
Latest revision as of 17:37, 20 September 2023
Carcassonne sa stala legendou, ktorá je dostupná v množstve jazykov.
Vydavateľstvo |
---|
CundCo |
Games Quarterly Magazine |
Játékos Emberek Magazinja (JEM) |
Spiel DOCH! |
Spielbox |
- ↑ Pre jeden jazyk môže byť viacero vydavateľov pre rôzne krajiny. Napr. ruská verzia od HobbyWorld je pre Rusko a verzia Brain Games pre ruskú menšinu v pobaltských štátoch.