Difference between revisions of "User:Tazzadar"
Jump to navigation
Jump to search
m |
|||
Line 13: | Line 13: | ||
|- | |- | ||
| field || поляна || | | field || поляна || | ||
|- | |||
| | |||
|- | |- | ||
| meeple/follower || мийпъл || | | meeple/follower || мийпъл || | ||
|- | |||
| farmer || селянин || | |||
|- | |- | ||
| Robber Baron || Крадецът || трябва да се видят официалните преводи | | Robber Baron || Крадецът || трябва да се видят официалните преводи |
Revision as of 11:12, 26 September 2019
Фестивалът | Абатството и кметът
Английски | Превод | бележки |
---|---|---|
scoring | оценяване | |
penant | герб | |
city | крепост | |
field | поляна | |
meeple/follower | мийпъл | |
farmer | селянин | |
Robber Baron | Крадецът | трябва да се видят официалните преводи |
Count | Графът | |
barn | чифлик | |
wagon | фургон | |
Ringmaster | конферансие |